5 Faktov, ktoré dokazujú, že Blake Lively a Ryan Reynolds sú najlepšou hollywoodskou dvojicou

Ryan Reynolds a Blake Lively si vždy navzájom pospevovali a hovorili, že to je tajomstvom ich šťastného manželstva. Pripravte sa na niekoľko zistení o ich ďalších tajomstvách, ktoré sme zozbierali v tomto článku.

Zdravanalada.sk má rada hollywoodske dvojice. Ale ak sa pýtate, ktorá je naša obľúbená, určite odpovieme, že Ryan a Blake.

5. Obaja majú veľký zmysel pre humor.

Na jej narodeniny herec zverejnil obrázok dvojice, ale z fotografie vystrihol svoju ženu a dodal "Veľa šťastia mojej úžasnej manželke".

Na Ryanove narodeniny zverejnila Blake fotografiu svojho manžela aj Ryan Gosling a komentovala to ako "Veľa šťastia, baby".

Ryan zverejnil záber zobrazujúci Blake na uvedení filmu, v ktorom si zahrala a napísal "bez filtra".

Lively zdieľala svoju aj Reynoldovu fotografiu a dodala: "Ak by bola nejaká vec, na ktorú by som mala byť na tomto obrázku hrdá, tak by to bol určite neuveriteľný vlasový účes, ktorý som si sama vymyslela.

Ryan upiekol koláč a jeho žena to komentovala: "Ryan upiekol nejaké vianočné koláče... Je veľmi príťažlivý."

Herci pripustili, že zmysel pre humor je jedným z tých vecí, ktoré im pomáhajú v rodinnom živote a Ryan doslova humor nazýva tajomstvom ich šťastného manželstva.

4. Sú úžasnými priateľmi.

Pred tým, než začali spolu chodiť, priatelili sa spolu 2 roky. A práve to možno Blake a Ryan pomohlo, aby žili šťastne, romanticky, aby boli dobrými rodičmi a opravdivými priateľmi. Herečka pripúšťa, že sa stále obracia na svojho manžela s prosbou o radu a vždy sa vyplače na jeho ramenách a on ju vždy pochopí.

3. Ich rodina je pre nich všetkým.

Herci vychovávajú 2 dcéry: James bude mať čoskoro 4 roky a Ines bude mať za chvíľu 2 roky. Hviezdy pripúšťajú, že byť rodičmi je naozaj náročné, ale rodičovstvo by nevymenili za nič na svete. Aj Blake aj Ryan sa narodili v početných rodinách a páčila sa im atmosféra plná lásky a podpory - preto chcú veľa detí. Rodičia nikdy nepracujú v rovnakom čase, preto sa môže stále jeden z nich venovať starostlivosti o ich deti.

Ryan píše zábavné blogy. Inšpiruje ho každodenný život. Zdieľa tipy na výchovu a rôzne objavy, viacerým ľuďom sa páči jeho dôvtipný humor.

2. Aj Blake aj Ryan vyzerajú štýlovo.

Vzhľad hercov je vždy štýlový a elegantný bez ohľadu na to, kde sú. Mimochodom, Blake nikdy nemala osobného vizážistu. Hovorí, že sama si robí make-up a naozaj sa jej to páči.

Ryan si myslí, že štýle je v ich srdciach. V roku 2010 vymenoval časopis People herca za najsexi muža na svete.

1. Obaja majú niečo, čo ich spája.

Obe celebrity sa zaujímajú o charitnú činnosť - pomáhajú ľuďom trpiacim po prírodných katastrofách a deťom z nízko-príjmových rodín, stretávajú sa s deťmi v nemocniciach. Ba čo viac, podporujú koalíciu Child Rescue Coalition, ktorá bojuje proti detskej pornografii. Blake pracuje v rôznych sociálnych organizáciách, ktorá sa zaoberá detskými právami a ochranou detských práv. Čo sa týka Ryan, ten sa raz zúčastnil aj maratónu zameraného na charitatívnu činnosť.

Súhlasíte s tvrdením, že Blake a Ryan sú najlepšou dvojicou v Hollywoode? Podeľte sa so svojím názorom s nami.

Pozrite si fotografie na Vancityreynolds/instagram